آمده ایم تا در بهبود فضای رسانه ای موسیقی ایران تاثیر مثبتی بگذاریم

رسانه ریتم آینده به شماره مجوز 85165 از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران در اردیبهشت 1398 با هدف شفاف سازی امور روز موسیقی، رفع محدودیت های موسیقی بانوان، ترویج فرهنگ و توسعه موسیقی، حمایت از موسیقی فولکلور و فاخر، حمایت از خوانندگان نسل جوان تاسیس شد تا با بهره گیری از سرمایه صداقت نسبت به انتشار اخبار حوزه موسیقی بی طرفانه اقدام نماید.

ریتم آینده به هیچ نهاد، ارگان و موسسه ای وابسته نیست و از حیث مادی و معنوی به صورت کاملا خصوصی و مستقل اداره می شود.

آمده ایم تا بمانیم . به رسانه های مشابه خودمان احترام می گذاریم و تلاش های آنان را ارج می گذاریم. براین باوریم که نه ما جای آنها را تنگ خواهیم کرد و نه آنها جای ما را. به همین خاطر از تعامل و همکاری صمیمانه با آنان استقبال می کنیم ولی طبعا از هیچ کوششی برای ارتقای سایت خودمان و بهتر شدن هرروزه “ریتم آینده” فروگذار نخواهیم کرد.

آنچه برای ما ارزش است

آنچه در ادامه می خوانید ارزش های رسانه ای و فرهنگی ما هستند و تمامی اعضای خانواده ریتم آینده به آن ایمان و باور قلبی دارند

ورود به حریم اشخاص ممنوع

از ورود به حریم خصوصی اشخاص پرهیز خواهیم کرد و حیثیت شخصی افراد را محترم خواهیم شمرد.
تلاش می کنیم امانتداری را به عنوان یکی از اصول اخلاقی و حرفه ای رعایت کنیم. چه در قبال مخاطبانمان و چه در قبال آنها که با ما مصاحبه می کنند و خبر می دهند.

حمایت از اتفاقات خوب موسیقی کشور

تلاشمان بر آن است که علاقه مندان جدی موسیقیدرهر جایگاهی بتوانند از سایت استفاده کنند.
موسیقی یکی از محصولات فرهنگی است که تاثیر بسزایی در نشاط اجتماعی دارد از این رو تمامی خدمات این وبسایت با ترافیک نیم بها محاسبه می گردد.

بیان حقیقت به شرط سرعت و دقت

وظیفه اجتماعی ما ایجاب می کند کشف و بیان حقیقت سرلوحه کارمان باشد. ما کاری را که به گمانمان صحیح است انجام خواهیم داد. خود را ملزم به مصلحتی جز این سه مصلحت نمی دانیم؛ مصالح کلان مملکت، مصلحت موسیقی ایران و مصلحت رسانه ! هیچ قانون نانوشته و غیررسمی دیگری را به رسمیت نمی شناسیم. طبعا احترام به آداب و سنن و اعتقادات مذهبی را هم بر خود فرض می دانیم.

نقد عاری از توهین

معتقدیم نقد جدی و موشکافانه که یقینا عاری از توهین و سرشار از استدلال و منطق است، می تواند کمک حال خانواده عرصه موسیقی باشد و اطمینان داریم اهالی موسیقی و مسئولین خردمند هرگز از نقد جدی و منطقی حتی اگر منفی قلمداد شود نخواهد هراسید و نخواهد رنجید.
همانقدر که موسیقی کاریست جدی، کار رسانه ای هم همینطور است و اگر جدی تر نباشد کمترجدی نیست.

فاطمه واشقانی فراهانی

صاحب امتیاز و مدیرمسئول

حسین واشقانی فراهانی

جانشین مدیرمسئول و سردبیر

تیمی به گستره ایران

ما به تیممان و توانایی هایشان افتخار میکنیم

مشتریان ما اعتبار ما هستند !

ما در ریتم آینده توانستیم به طیف عظیمی از فعالان حوزه موسیقی خدمات رسانه ای ارائه کنیم و همواره پشتیبان آن ها باشیم.
تصمیم گرفته ایم لیست مشتریان ثابت خود را که طی سالیان اخیر پشتیبان رسانه ای آنان بوده ایم به شما عزیزان ارائه کنیم.

زندگی به سبک ریتم آینده

ما تو ریتم آینده همگی مثل یه خانواده هستیم؛ با هم می‌خندیم، با هم تلاش می‌کنیم، با هم حرص و جوش می‌خوریم و در کنار هم موفقیت‌هامون رو جشن می‌گیریم. داستان زندگی و ماجراجویی‌های روزانه بچه‌های ریتم آینده رو تو بلاگ سایت دنبال کن.